MarkaFuar Haber Gazetesi Sitesi - Ev hayali kurdular, 18 yıldır evlerini alamıyorlar
    06:25    SON DAKİKA HABERİ :
Yazarlar   Reklam   Emlak   Alışveriş   Künye
 
 
 
 

Ana Sayfa >> Sağlık - Yemek
 

Mikrodalga Fırında Isıtılmama

Mikrodalga Fırında Isıtılmaması Gereken Yiyecekler Kereviz, Yumurta, Ispanak, Mantar, Patates, Tavuk, Pancar ve Pirinç neden mikrodalga fırında ikinci kez ısıtılmamalı? İşte detaylar !

Kereviz, Yumurta, Ispanak, Mantar, Patates, Tavuk, Pancar ve Pirinç neden mikrodalga fırında ikinci kez ısıtılmamalı? İşte detaylar !

26.01.2018 - 08.04.28                        Ayrıntılar >>

 
 

Kanseri Yenebilirsiniz...

Kanseri Yenebilirsiniz... Türkiye'nin ilk onkoloğu Prof. Bülent Berkarda, kanserli hastalara bugüne kadar hiç duymadıkları hayati önerilerde bulundu

Türkiye'nin ilk onkoloğu Prof. Bülent Berkarda, kanserli hastalara bugüne kadar hiç duymadıkları hayati önerilerde bulundu

06.10.2017 - 10.19.00                        Ayrıntılar >>

 
 

Kemik Suyunun Vücudumuza Yararla

Kemik Suyunun Vücudumuza Yararları Kemik suyu biz Türklerin kültüründe her zaman yeri olan, ‘ölüyü bile diriltir’ şeklinde bir atasözüne dahi konu olmuş bir içecektir…

Kemik suyu biz Türklerin kültüründe her zaman yeri olan, ‘ölüyü bile diriltir’ şeklinde bir atasözüne dahi konu olmuş bir içecektir…

26.02.2016 - 22.04.14                        Ayrıntılar >>

 
 

Uzun hayatın sırrı bağırsakl

Uzun hayatın sırrı bağırsaklarda mı saklı? Bilim dünyası son 10 yıldır bağırsak florasını daha yakından inceliyor. Bağırsaklarda bakterilerin kanser, diyabet, obezite, kalp ve damar, alerji ve başka bazı metabolizma hastalıklarıyla ilişkili olduğunu ortaya koyan bilim adamları, yararlı bakteriler içeren besinleri öneriyor.

Bilim dünyası son 10 yıldır bağırsak florasını daha yakından inceliyor. Bağırsaklarda bakterilerin kanser, diyabet, obezite, kalp ve damar, alerji ve başka bazı metabolizma hastalıklarıyla ilişkili olduğunu ortaya koyan bilim adamları, yararlı bakteriler içeren besinleri öneriyor.

09.02.2016 - 22.03.54                        Ayrıntılar >>

 
 

Çocuğunuza güneş kremi sürme

Çocuğunuza güneş kremi sürmeyin! Dünyada bu tartışma yıllardır devam ediyor. Artık kimyasal bazlı güneş kremlerinin, ki piyasadaki kremlerin hemen hepsi böyle, özellikle çocuklar üzerinde kullanılması birçok ülkede tavsiye edilmiyor...

Dünyada bu tartışma yıllardır devam ediyor. Artık kimyasal bazlı güneş kremlerinin, ki piyasadaki kremlerin hemen hepsi böyle, özellikle çocuklar üzerinde kullanılması birçok ülkede tavsiye edilmiyor...

09.07.2015 - 11.49.16                        Ayrıntılar >>

 
 

Kanserden korunmak için !!!

Kanserden korunmak için !!! Prof. Dr. Ahmet AYDIN İÜ Cerrahpaşa Tıp Fak. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD Metabolizma ve Beslenme Bilim Dalı Başkanı'ndan önemli açıklamalar

Prof. Dr. Ahmet AYDIN İÜ Cerrahpaşa Tıp Fak. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD Metabolizma ve Beslenme Bilim Dalı Başkanı'ndan önemli açıklamalar

07.11.2014 - 10.58.01                        Ayrıntılar >>

 
 

İçorganlardaki Hataların Vücu

İçorganlardaki Hataların Vücudumuzdaki Belirtileri Çin tıbbına göre, insan vücudundaki beş iç organda zehirli maddeler birikir, bu zehirli maddelerin birikmesi, vücutta belirtiler bırakır. Şimdi zehirli maddelerin saklandığı yerleri bulalım ve bu zehirli maddeleri yok etme yöntemleri öğrenelim.

Çin tıbbına göre, insan vücudundaki beş iç organda zehirli maddeler birikir, bu zehirli maddelerin birikmesi, vücutta belirtiler bırakır. Şimdi zehirli maddelerin saklandığı yerleri bulalım ve bu zehirli maddeleri yok etme yöntemleri öğrenelim.

09.09.2014 - 20.12.03                        Ayrıntılar >>

 
 

Çorbalar, yemekten sonra yenmeli

Çorbalar, yemekten sonra yenmeli. Uzmanlar, soğuyan havalarla birlikte hem hastalıklara yakalanmamak hem de kiloyu korumak adına çorba tüketiminin önemli olduğunu söyledi.

Uzmanlar, soğuyan havalarla birlikte hem hastalıklara yakalanmamak hem de kiloyu korumak adına çorba tüketiminin önemli olduğunu söyledi.

24.01.2014 - 17.46.45                        Ayrıntılar >>

 
 

Yoğurt alırken bu rakamlara dik

Yoğurt alırken bu rakamlara dikkat ! Yoğurt satın alırken sadece son kullanım tarihlerine bakıyorsanız, size bir uyarımız var. Yoğurt kapları tehlike mi saçıyor ? Aldığınız yoğurtların plastik kaplarındaki rakamlar size mesaj veriyor.

Yoğurt satın alırken sadece son kullanım tarihlerine bakıyorsanız, size bir uyarımız var. Yoğurt kapları tehlike mi saçıyor ? Aldığınız yoğurtların plastik kaplarındaki rakamlar size mesaj veriyor.

14.01.2014 - 11.50.20                        Ayrıntılar >>

 
 

Enerji Tasarruflu Lambadaki Tehli

Enerji Tasarruflu Lambadaki Tehlike Yaygın olarak kullandığımız tasarruflu ampullerin kırılması durumunda ev ve işyerimizde takip edilmesi gereken hareket tarzı aşağıda belirtilmiştir.

Yaygın olarak kullandığımız tasarruflu ampullerin kırılması durumunda ev ve işyerimizde takip edilmesi gereken hareket tarzı aşağıda belirtilmiştir.

10.01.2014 - 23.11.57                        Ayrıntılar >>

 
 

Çayı yemekle birlikte tüketenl

Çayı yemekle birlikte tüketenler dikkat! Köfte ve hamburgerin yanında çay ve kahve içenlerde çay, kan düzeyini arttırıcı maddenin yüzde 64’ünü, kahve ise yüzde 39’unu bloke ediyor.

Köfte ve hamburgerin yanında çay ve kahve içenlerde çay, kan düzeyini arttırıcı maddenin yüzde 64’ünü, kahve ise yüzde 39’unu bloke ediyor.

06.01.2014 - 16.54.47                        Ayrıntılar >>

 
 

Grip, Türkiye'yi etkisi altına

Grip, Türkiye'yi etkisi altına aldı ! Burun akıntısı, öksürük, ateş ya da baş ağrısı şikâyetiyle hastanelere başvuranların sayısında son dönemde ciddi bir artış yaşanıyor.

Burun akıntısı, öksürük, ateş ya da baş ağrısı şikâyetiyle hastanelere başvuranların sayısında son dönemde ciddi bir artış yaşanıyor.

04.01.2014 - 12.58.10                        Ayrıntılar >>

 
 

Duyguların Vücudumuzdaki Yerler

Duyguların Vücudumuzdaki Yerleri Finlandiya'da yapılan araştırmaya göre, farklı duygular vücudun farklı bölümlerinde kendini gösteriyor. Mutluluksa tüm vücudu etkiliyor. Ve bedenin tepkileri, her coğrafyada aynı oluyor

Finlandiya'da yapılan araştırmaya göre, farklı duygular vücudun farklı bölümlerinde kendini gösteriyor. Mutluluksa tüm vücudu etkiliyor. Ve bedenin tepkileri, her coğrafyada aynı oluyor

03.01.2014 - 13.57.40                        Ayrıntılar >>

 
 

Biyolojik Saat Nedir?

Biyolojik Saat Nedir? Biyolojik Saat nedir? Bedenimiz hangi saatte ne salgılar ne yemeli ne içmeli ve ne zaman yatmak gerekir? Hangi saatte ne yapmalıyız ne yemeliyiz? Bu sorulara cevap arıyorsanız buyrun okuyun.

Biyolojik Saat nedir? Bedenimiz hangi saatte ne salgılar ne yemeli ne içmeli ve ne zaman yatmak gerekir? Hangi saatte ne yapmalıyız ne yemeliyiz? Bu sorulara cevap arıyorsanız buyrun okuyun.

24.12.2013 - 20.45.59                        Ayrıntılar >>

 
 

Kuruyemişler ve Kuruyemişin Fay

Kuruyemişler ve Kuruyemişin Faydaları Kuruyemişlerin Yararlarını hiç merak ettiniz mi? Çerez, fındık fıstık dediğimiz kuruyemişlerin bir birinden faydalı özelliklerini biliyor musunuz ?

Kuruyemişlerin Yararlarını hiç merak ettiniz mi? Çerez, fındık fıstık dediğimiz kuruyemişlerin bir birinden faydalı özelliklerini biliyor musunuz ?

16.12.2013 - 16.52.06                        Ayrıntılar >>

 
 

Tavuktan tümör fışkırıyor

Tavuktan tümör fışkırıyor Birçoğumuzun severek tükettiği tavuktan akla hayele gelmeyecek şeyler çıkıyor. Bize bunu yedirenlere izin veren yetkililer neden bu kadar sessiz...

Birçoğumuzun severek tükettiği tavuktan akla hayele gelmeyecek şeyler çıkıyor. Bize bunu yedirenlere izin veren yetkililer neden bu kadar sessiz...

15.12.2013 - 10.59.22                        Ayrıntılar >>

 
 

KANSER HASTALIK DEĞİL

KANSER HASTALIK DEĞİL Kanser o kadar yaygınlaştı ki artık genç yaşlı demeden herkesi yakalıyor. Bu paylaşımı lütfen sayfamdaki herkes paylaşsın. Belki bir yardımımız olur. Sonuçta, bir zararı yok, denemekte fayda var.

Kanser o kadar yaygınlaştı ki artık genç yaşlı demeden herkesi yakalıyor. Bu paylaşımı lütfen sayfamdaki herkes paylaşsın. Belki bir yardımımız olur. Sonuçta, bir zararı yok, denemekte fayda var.

27.11.2013 - 11.05.21                        Ayrıntılar >>

 
 

Migren hastalarına müjde!

Migren hastalarına müjde! Türk bilim adamları kronik migrenin tedavisinde Türkiye'de ve Dünyada uygulanabilecek yeni bir yönteme imza attı. 1 aylık ilaç tedavisiyle kronik migreni yüzde 50 hafifletmek artık mümkün.

Türk bilim adamları kronik migrenin tedavisinde Türkiye'de ve Dünyada uygulanabilecek yeni bir yönteme imza attı. 1 aylık ilaç tedavisiyle kronik migreni yüzde 50 hafifletmek artık mümkün.

20.11.2013 - 19.44.39                        Ayrıntılar >>

 
 

Soğan Mucizesi

Soğan Mucizesi Kükürt bakımından zengin, lifler, potasyum, B vitamini, C vitamini açısından yüksek içeriğe sahiptir. Yağ, kolesterol ve sodyum düşüktür.

Kükürt bakımından zengin, lifler, potasyum, B vitamini, C vitamini açısından yüksek içeriğe sahiptir. Yağ, kolesterol ve sodyum düşüktür.

16.11.2013 - 11.00.26                        Ayrıntılar >>

 
 

CEVİZ ve FAYDALARI

CEVİZ ve FAYDALARI İnsan beyni ile yeşil kabuklu cevizin yapılarını incelersek tüylerimizi diken diken edecek bir gerçekle karşılaşırız..

İnsan beyni ile yeşil kabuklu cevizin yapılarını incelersek tüylerimizi diken diken edecek bir gerçekle karşılaşırız..

12.10.2013 - 11.58.06                        Ayrıntılar >>

 
 

Doğal Kalsiyum Kaynağı, Yumurt

Doğal Kalsiyum Kaynağı, Yumurta Kabuğu Yumurta kabuğu, yüzde doksanı kemiklerimiz tarafından özümsenebilen ideal bir kalsiyum kaynağıdır. Kalsiyum karbonatın yanı sıra, vücudumuz için yaşamsal olan bütün mikroelementleri içerir.

Yumurta kabuğu, yüzde doksanı kemiklerimiz tarafından özümsenebilen ideal bir kalsiyum kaynağıdır. Kalsiyum karbonatın yanı sıra, vücudumuz için yaşamsal olan bütün mikroelementleri içerir.

07.10.2013 - 14.13.23                        Ayrıntılar >>

 
 

Hastalıkların sırrı organlar

Hastalıkların sırrı organların boyutlarında gizli Organların boyu, sağlık durumunu ve hastalık riskini belirlemeye yardımcı olabilir. Organların boyunun hangi hastalıkların habercisi olduğuna ilişkin Atlanta'daki Emory Üniversitesi'nin yaptığı araştırmada ilginç sonuçlar var.

Organların boyu, sağlık durumunu ve hastalık riskini belirlemeye yardımcı olabilir. Organların boyunun hangi hastalıkların habercisi olduğuna ilişkin Atlanta'daki Emory Üniversitesi'nin yaptığı araştırmada ilginç sonuçlar var.

02.10.2013 - 13.51.18                        Ayrıntılar >>

 
 

SGK'dan Hastaları Sevindirecek H

SGK'dan Hastaları Sevindirecek Haber Malulen emeklilik şartlarına kronik hastalıkların da dahil edildiği düzenlemeye göre tüm kanser hastaları koşulsuz malul kabul edilecek. 21 çeşit hastalıktan emekliye ayrılanlara 971 lira maaş ödenecek.

Malulen emeklilik şartlarına kronik hastalıkların da dahil edildiği düzenlemeye göre tüm kanser hastaları koşulsuz malul kabul edilecek. 21 çeşit hastalıktan emekliye ayrılanlara 971 lira maaş ödenecek.

24.09.2013 - 16.54.53                        Ayrıntılar >>

 
 

Bulaşık Makinasında Turşu Olu

Bulaşık Makinasında Turşu Olur mu? Bulaşık makinesinin sadece bulaşık yıkamaya yaramadığını çok yazdım. Bulaşık makinesinde çabuk turşu da kurmak mümkün.

Bulaşık makinesinin sadece bulaşık yıkamaya yaramadığını çok yazdım. Bulaşık makinesinde çabuk turşu da kurmak mümkün.

15.09.2013 - 15.48.33                        Ayrıntılar >>

 
 

Ölümcül Gıdalar Top 11

Ölümcül Gıdalar Top 11 Beyni tüketen ve öldüren 11 gıda maddesi yayınlandı. İşte o gıda maddeleri...

Beyni tüketen ve öldüren 11 gıda maddesi yayınlandı. İşte o gıda maddeleri...

20.08.2013 - 14.33.05                        Ayrıntılar >>

 
 

Tahin ve Pekmezin Faydaları

Tahin ve Pekmezin Faydaları Tahin ve pekmez iki mucize yiyecek. Hem tek tek hem de birlikte tüketmenin yararı çok.

Tahin ve pekmez iki mucize yiyecek. Hem tek tek hem de birlikte tüketmenin yararı çok.

17.08.2013 - 10.36.16                        Ayrıntılar >>

 
 

Kanserin Düşmanı, Soğan...

Kanserin Düşmanı, Soğan... Diyetisyen Kübra Akın, kanserden korunmak için kuru soğan tüketilmesi tavsiyesinde bulundu.

Diyetisyen Kübra Akın, kanserden korunmak için kuru soğan tüketilmesi tavsiyesinde bulundu.

05.07.2013 - 10.10.21                        Ayrıntılar >>

 
 

Yediklerimiz Yoğurt Değilmiş !

Yediklerimiz Yoğurt Değilmiş ! Hemen hemen her sofrada yer alan yoğurtla ilgili çok önemli uyarı geldi. Bizim faydalı diye yediğimiz yoğurttaki asıl tehlikeyi Çapa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Dizdar açıkladı.

Hemen hemen her sofrada yer alan yoğurtla ilgili çok önemli uyarı geldi. Bizim faydalı diye yediğimiz yoğurttaki asıl tehlikeyi Çapa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Dizdar açıkladı.

13.05.2013 - 13.48.02                        Ayrıntılar >>

 
 

Salatalığın keşfedilen son fa

Salatalığın keşfedilen son faydaları. Bunları okuduktan sonra salatalığa çok daha farklı gözle bakacaksınız!!!
Bir süre önce bu bilgiler

Bunları okuduktan sonra salatalığa çok daha farklı gözle bakacaksınız!!! Bir süre önce bu bilgiler "The New York Times" gazetesinde yayımlandı.

11.05.2013 - 13.29.05                        Ayrıntılar >>

 
 

Tütüne karıştırılan ekstra

Tütüne karıştırılan ekstra maddeler neler? Sigaranın içinde tütüne karıştırılan kansorejen madde dışındaki zararlı maddeler de nihayet açıklandı! Bakın içinden neler çıktı neler!

Sigaranın içinde tütüne karıştırılan kansorejen madde dışındaki zararlı maddeler de nihayet açıklandı! Bakın içinden neler çıktı neler!

09.05.2013 - 13.58.48                        Ayrıntılar >>

 
 

Kanser için köpekbalığı muci

Kanser için köpekbalığı mucizesi Kanserle mücadelede önemli adım! Bilimadamları köpekbalıklarının kanser hastaları için umut olacağını açıkladı. Nasıl mı?

Kanserle mücadelede önemli adım! Bilimadamları köpekbalıklarının kanser hastaları için umut olacağını açıkladı. Nasıl mı?

13.10.2008 - 22.45.50                        Ayrıntılar >>

 
 

Kış hastalıklarına birebir me

Kış hastalıklarına birebir meyve Kış hastalıklarına karşı vücut direncini artırıyor. Son yıllarınan aranan meyvesini hiç bir yan etkisi yok.

Kış hastalıklarına karşı vücut direncini artırıyor. Son yıllarınan aranan meyvesini hiç bir yan etkisi yok.

03.10.2008 - 13.25.00                        Ayrıntılar >>

 
 

Ramazanda ağzınız kokmasın!

Ramazanda ağzınız kokmasın! Ramazanda en büyük sıkıntı ağız kokuku... Ancak Çözümü hiç de zor değil. Bakın neler ağız kokusunu yok ediyor?

Ramazanda en büyük sıkıntı ağız kokuku... Ancak Çözümü hiç de zor değil. Bakın neler ağız kokusunu yok ediyor?

06.09.2008 - 12.47.11                        Ayrıntılar >>

 
 

Hurmanın faydaları

Hurmanın faydaları Hurma ramazan ayında en Çok tüketilen besinlerin başında geliyor. Faydaları saymakla bitmez.

Hurma ramazan ayında en Çok tüketilen besinlerin başında geliyor. Faydaları saymakla bitmez.

06.09.2008 - 12.42.35                        Ayrıntılar >>

 
 

İzmir'de Çeşme suyu yasakland

İzmir'de Çeşme suyu yasaklandı! Yöneticiler bugün arsenik skandalına Çözüm aradı. Bulunan Çözüm suyun yasaklanması oldu. Bakın nerelerde su yasak?

Yöneticiler bugün arsenik skandalına Çözüm aradı. Bulunan Çözüm suyun yasaklanması oldu. Bakın nerelerde su yasak?

29.08.2008 - 17.30.45                        Ayrıntılar >>

 
 

Sigaradaki 48 yıllık sır

Sigaradaki 48 yıllık sır Sigaradaki en tehlikeli madde 48 yıl saklandı. Bu element 2 yıl önceki bir suikastte gündeme gelmişti.

Sigaradaki en tehlikeli madde 48 yıl saklandı. Bu element 2 yıl önceki bir suikastte gündeme gelmişti.

29.08.2008 - 16.48.36                        Ayrıntılar >>

 
 
Kereviz, Yumurta, Ispanak, Mantar, Patates, Tavuk, Pancar ve Pirinç neden mikrodalga fırında ikinci kez ısıtılmamalı? İşte detaylar !
Türkiye'nin ilk onkoloğu Prof. Bülent Berkarda, kanserli hastalara bugüne kadar hiç duymadıkları hayati önerilerde bulundu
Kanseri Yenebilirsiniz...    06.10.2017 - 10.19.00
Kemik suyu biz Türklerin kültüründe her zaman yeri olan, ‘ölüyü bile diriltir’ şeklinde bir atasözüne dahi konu olmuş bir içecektir…
Kemik Suyunun Vücudumuza Yararları    26.02.2016 - 22.04.14
Bilim dünyası son 10 yıldır bağırsak florasını daha yakından inceliyor. Bağırsaklarda bakterilerin kanser, diyabet, obezite, kalp ve damar, alerji ve başka bazı metabolizma hastalıklarıyla ilişkili olduğunu ortaya koyan bilim adamları, yararlı bakteriler içeren besinleri öneriyor.
Dünyada bu tartışma yıllardır devam ediyor. Artık kimyasal bazlı güneş kremlerinin, ki piyasadaki kremlerin hemen hepsi böyle, özellikle çocuklar üzerinde kullanılması birçok ülkede tavsiye edilmiyor...
Çocuğunuza güneş kremi sürmeyin!    09.07.2015 - 11.49.16
Prof. Dr. Ahmet AYDIN İÜ Cerrahpaşa Tıp Fak. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD Metabolizma ve Beslenme Bilim Dalı Başkanı'ndan önemli açıklamalar
Kanserden korunmak için !!!    07.11.2014 - 10.58.01
Çin tıbbına göre, insan vücudundaki beş iç organda zehirli maddeler birikir, bu zehirli maddelerin birikmesi, vücutta belirtiler bırakır. Şimdi zehirli maddelerin saklandığı yerleri bulalım ve bu zehirli maddeleri yok etme yöntemleri öğrenelim.
Uzmanlar, soğuyan havalarla birlikte hem hastalıklara yakalanmamak hem de kiloyu korumak adına çorba tüketiminin önemli olduğunu söyledi.
Çorbalar, yemekten sonra yenmeli.    24.01.2014 - 17.46.45
Yoğurt satın alırken sadece son kullanım tarihlerine bakıyorsanız, size bir uyarımız var. Yoğurt kapları tehlike mi saçıyor ? Aldığınız yoğurtların plastik kaplarındaki rakamlar size mesaj veriyor.
Yoğurt alırken bu rakamlara dikkat !    14.01.2014 - 11.50.20
Yaygın olarak kullandığımız tasarruflu ampullerin kırılması durumunda ev ve işyerimizde takip edilmesi gereken hareket tarzı aşağıda belirtilmiştir.
Enerji Tasarruflu Lambadaki Tehlike    10.01.2014 - 23.11.57
Köfte ve hamburgerin yanında çay ve kahve içenlerde çay, kan düzeyini arttırıcı maddenin yüzde 64’ünü, kahve ise yüzde 39’unu bloke ediyor.
Çayı yemekle birlikte tüketenler dikkat!    06.01.2014 - 16.54.47
Burun akıntısı, öksürük, ateş ya da baş ağrısı şikâyetiyle hastanelere başvuranların sayısında son dönemde ciddi bir artış yaşanıyor.
Grip, Türkiye'yi etkisi altına aldı !    04.01.2014 - 12.58.10
Finlandiya'da yapılan araştırmaya göre, farklı duygular vücudun farklı bölümlerinde kendini gösteriyor. Mutluluksa tüm vücudu etkiliyor. Ve bedenin tepkileri, her coğrafyada aynı oluyor
Duyguların Vücudumuzdaki Yerleri    03.01.2014 - 13.57.40
Biyolojik Saat nedir? Bedenimiz hangi saatte ne salgılar ne yemeli ne içmeli ve ne zaman yatmak gerekir? Hangi saatte ne yapmalıyız ne yemeliyiz? Bu sorulara cevap arıyorsanız buyrun okuyun.
Biyolojik Saat Nedir?    24.12.2013 - 20.45.59
Kuruyemişlerin Yararlarını hiç merak ettiniz mi? Çerez, fındık fıstık dediğimiz kuruyemişlerin bir birinden faydalı özelliklerini biliyor musunuz ?
Kuruyemişler ve Kuruyemişin Faydaları    16.12.2013 - 16.52.06
Birçoğumuzun severek tükettiği tavuktan akla hayele gelmeyecek şeyler çıkıyor. Bize bunu yedirenlere izin veren yetkililer neden bu kadar sessiz...
Tavuktan tümör fışkırıyor    15.12.2013 - 10.59.22
Kanser o kadar yaygınlaştı ki artık genç yaşlı demeden herkesi yakalıyor. Bu paylaşımı lütfen sayfamdaki herkes paylaşsın. Belki bir yardımımız olur. Sonuçta, bir zararı yok, denemekte fayda var.
KANSER HASTALIK DEĞİL    27.11.2013 - 11.05.21
Türk bilim adamları kronik migrenin tedavisinde Türkiye'de ve Dünyada uygulanabilecek yeni bir yönteme imza attı. 1 aylık ilaç tedavisiyle kronik migreni yüzde 50 hafifletmek artık mümkün.
Migren hastalarına müjde!    20.11.2013 - 19.44.39
Kükürt bakımından zengin, lifler, potasyum, B vitamini, C vitamini açısından yüksek içeriğe sahiptir. Yağ, kolesterol ve sodyum düşüktür.
Soğan Mucizesi    16.11.2013 - 11.00.26
İnsan beyni ile yeşil kabuklu cevizin yapılarını incelersek tüylerimizi diken diken edecek bir gerçekle karşılaşırız..
CEVİZ ve FAYDALARI    12.10.2013 - 11.58.06
Yumurta kabuğu, yüzde doksanı kemiklerimiz tarafından özümsenebilen ideal bir kalsiyum kaynağıdır. Kalsiyum karbonatın yanı sıra, vücudumuz için yaşamsal olan bütün mikroelementleri içerir.
Doğal Kalsiyum Kaynağı, Yumurta Kabuğu    07.10.2013 - 14.13.23
Organların boyu, sağlık durumunu ve hastalık riskini belirlemeye yardımcı olabilir. Organların boyunun hangi hastalıkların habercisi olduğuna ilişkin Atlanta'daki Emory Üniversitesi'nin yaptığı araştırmada ilginç sonuçlar var.
Malulen emeklilik şartlarına kronik hastalıkların da dahil edildiği düzenlemeye göre tüm kanser hastaları koşulsuz malul kabul edilecek. 21 çeşit hastalıktan emekliye ayrılanlara 971 lira maaş ödenecek.
SGK'dan Hastaları Sevindirecek Haber    24.09.2013 - 16.54.53
Bulaşık makinesinin sadece bulaşık yıkamaya yaramadığını çok yazdım. Bulaşık makinesinde çabuk turşu da kurmak mümkün.
Bulaşık Makinasında Turşu Olur mu?    15.09.2013 - 15.48.33
Beyni tüketen ve öldüren 11 gıda maddesi yayınlandı. İşte o gıda maddeleri...
Ölümcül Gıdalar Top 11    20.08.2013 - 14.33.05
Tahin ve pekmez iki mucize yiyecek. Hem tek tek hem de birlikte tüketmenin yararı çok.
Tahin ve Pekmezin Faydaları    17.08.2013 - 10.36.16
Diyetisyen Kübra Akın, kanserden korunmak için kuru soğan tüketilmesi tavsiyesinde bulundu.
Kanserin Düşmanı, Soğan...    05.07.2013 - 10.10.21
Hemen hemen her sofrada yer alan yoğurtla ilgili çok önemli uyarı geldi. Bizim faydalı diye yediğimiz yoğurttaki asıl tehlikeyi Çapa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Dizdar açıkladı.
Yediklerimiz Yoğurt Değilmiş !    13.05.2013 - 13.48.02
Bunları okuduktan sonra salatalığa çok daha farklı gözle bakacaksınız!!!
Bir süre önce bu bilgiler
Salatalığın keşfedilen son faydaları.    11.05.2013 - 13.29.05
Sigaranın içinde tütüne karıştırılan kansorejen madde dışındaki zararlı maddeler de nihayet açıklandı! Bakın içinden neler çıktı neler!
Kanserle mücadelede önemli adım! Bilimadamları köpekbalıklarının kanser hastaları için umut olacağını açıkladı. Nasıl mı?
Kanser için köpekbalığı mucizesi    13.10.2008 - 22.45.50
Kış hastalıklarına karşı vücut direncini artırıyor. Son yıllarınan aranan meyvesini hiç bir yan etkisi yok.
Kış hastalıklarına birebir meyve    03.10.2008 - 13.25.00
Ramazanda en büyük sıkıntı ağız kokuku... Ancak Çözümü hiç de zor değil. Bakın neler ağız kokusunu yok ediyor?
Ramazanda ağzınız kokmasın!    06.09.2008 - 12.47.11
Hurma ramazan ayında en Çok tüketilen besinlerin başında geliyor. Faydaları saymakla bitmez.
Hurmanın faydaları    06.09.2008 - 12.42.35
Yöneticiler bugün arsenik skandalına Çözüm aradı. Bulunan Çözüm suyun yasaklanması oldu. Bakın nerelerde su yasak?
İzmir'de Çeşme suyu yasaklandı!    29.08.2008 - 17.30.45
Sigaradaki en tehlikeli madde 48 yıl saklandı. Bu element 2 yıl önceki bir suikastte gündeme gelmişti.
Sigaradaki 48 yıllık sır    29.08.2008 - 16.48.36
   
 
 
 
 
 
T.C.'nin SEVİLEN YAZARLARI
 
 
 
TURKCELL SUPER LİGİ PUAN DURUMU
 

 
 
DÖVİZ KURLARI
Alış Satış    Alış Satış    Alış Satış
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ana Sayfa | MarkaGüncel | MarkaPolitika | MarkaSağlık - Yemek | MarkaEğitim | MarkaDünya | MarkaKitap | MarkaTeknoloji | MarkaKültür - Sanat | MarkaEkonomi | MarkaSpor | MarkaKent | MarkaS.Medyadan | MarkaSöyleşi | MarkaYaşam | MarkaMekan | MarkaTeknoCep | MarkaMektup | MarkaAstroloji | MarkaBelediye | MarkaMarkalar | MarkaArşiv | MarkaKünye |
 Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.© 2010 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
MarkaFuar Haber Gazetesi Sitesi - www.Markafuar.com - Tel: | Faks:
Yazılım, Tasarım & Teknik Destek: MaxiAVM